ERYAMAN DERSHANE

Her konuda çocukları için çırpınan aileler onların gelecekleri adına takviye eğitim olanağı sunmaktan başka bir şey yapamamaktadırlar. En iyi okulları araştırmakta, en iyi kitapları onlara bulmaktadırlar. Bunlar yetersiz kaldığı noktada dershanelerin kapısı çalınmaktadır. Değişen sınav sistemleri ile aileler tek başlarına mücadele edememektedirler. Bu süreçte en büyük destekçileri iyi bir dershanedir. Odtülüler dershanesi öğrencilerin gelecekleri için ışık kaynağıdır. Yılların vermiş olduğu birikim sayesinde, her yıl yüzlerce öğrencinin hayallerine sihirli bir değnekle dokunarak onları gerçekleştirmekteyiz. Bunun sebebi ise; öğrencilerin ve ailelerin bizden ne beklediklerini bildiğimiz ve ona göre eğitim programlarımızı planladığımız içindir.

Eryaman dershane olarak,

 • Her yıl bir önceki yılın üstüne koyarak çalışmaktayız. Böylece her yıl birinci sırada yer almaktayız.
 • Öğrencilerimiz değişen sınavlar, müfredatlarla ilgili daha doğru bilgiler alsın. Sınav öncesi, sınav sırasında ve sonrasında neler yapmaları gerektiği konusunda bilgilensin diye güçlü bir rehberlik hizmeti sağlamaktayız.
 • Rehberlik servisimiz bunun dışında öğrencilerin sınav korkularını yemeleri için onlarla düzenli olarak görüşmektedirler. Öğrenciler aşırı kaygı, yapamama korkusu, yetiştirememe korkusu gibi sorunlar yaşamaktadırlar. Bunların ortadan kalkması adına çalışmalar yapmaktadırlar.
 • Öğrencilerimizin kendilerini rahat hissetmeleri için sınıf mevcutlarını 10 ile 12 kişi arasında düzenledik. Böylece sınıf içerisinde öğrenci öğretmen ilişkisi daha kuvvetli olmaktadır.
 • Öğretmenlerimiz öğrencilere ders anlatırken her öğrencinin farklı öğrendiği fikrine sahip olduğu için dersleri sadece anlatım yöntemi ile işlememektedirler. Gerektiğinde modellerden, akıllı tahtalardan, görsellerden faydalanmaktadırlar.
 • Eryaman dershane de düzenli olarak deneme sınavları yapılmaktadır. Böylece öğrenci daha fazla soru görmekte ve zaman kontrolünü sağlamaktadır.
 • Dershanemizde öğrencilerimizin sistemli ders çalışmaları için koçluk sistemi yer almaktadır. Bu sistem de öğrenciye özel çalışma programları oluşturulmaktadır. Bu da öğrencinin ne zaman ne yapması gerektiğini görmesini sağlamaktadır. Belli periyotlarla çalışma programları yenilenmektedir.
 • Dershanelerin sunduğu kaynaklar öğrenci için her zaman büyük önem arz etmektedir. bu yüzden de dershanemiz konu anlatımlı ve soru bankası setlerine büyük önem vermektedir.
 • Öğrencilerin aylık durumları ile ilgili veliler düzenli olarak bilgilendirilmektedir.
 • Ayrıca eryaman dershane de yaz kampı, hafıza teknikleri, tam gün, hafta içi ve hafta sonu eğitimler, sınırsız birebir olanağı gibi birçok fırsatta öğrencilerimizi beklemektedir.
 • Öğrenciniz için odütülüler dershanesine uğramadan dershaneye kayıt yapırmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir